Znajdź stronę testowania Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

Znajdź stronę testowania Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

Niejednoznaczny wynik może być frustrujący lub stresujący dla pacjenta i powinien zostać poinformowany o tej możliwości przed rozpoczęciem testowania. Niejednoznaczne wyniki są monitorowane i może być aktualizowane do łagodnego (normalnego) lub choroby (patogenne). Pacjenci z niejednoznacznymi wynikami zachęca się do utrzymania kontaktu z ich klinicystą, aby można było się z nimi skontaktować, jeśli status odkrycia zostanie zaktualizowany w przyszłości.

 • Wtórne lub nieoczekiwane wyniki
 • Czasami testy genetyczne mogą zidentyfikować zmianę powodującą diagnozę, która jest poza zakresem zamierzonego testu.
 • Ryzyko wyników wtórnych jest zwiększane poprzez testowanie większej części genomu, w tym dużych paneli sekwencjonowania i testowania całego genomu mikromacierzy.
 • Zmniejszenie ryzyka wyników wtórnych jest wykonywane poprzez zamówienie najbardziej specyficznych, ukierunkowanych testów dla dla Prezentacja i wskazanie pacjenta.
 • Skierowanie do formalnego poradnictwa genetycznego lub skontaktuj się z Centrum Diagnostyki Precyzyjnej, jest wskazane w przypadku pytań lub obaw.
 • W celu uzyskania dodatkowych szczegółowych informacji na temat świadomej zgody odwiedź państwo, odwiedź państwo świadomej zgody Michigan na podręcznik testowania genetycznego
 • Definicje

  • Testowanie diagnostyczne – mogą potwierdzić podejrzenie diagnozy (zespół Downa)
  • Predytict – pozytywny wynik wynik pozytywnego wskazuje na zwiększone ryzyko rozwoju choroby, ale nie jest T pewny (zespół predyspozycji raka dziedzicznego)
  • PRZEDSTAWOWE – wynik pozytywny wskazuje, że jednostka ostatecznie rozwinie zaburzenie (choroba Huntington)
  • Wariant o nieznanym znaczeniu (VUS) – zmiana, którą zmiana, którą zmiana, którą zmiana, którą zmiana, którą, jaką, którą zmianę, której nie jest wyraźnie łagodne ani patogenne
  • wtórne znalezienie – niezamierzony wynik, który jest poza zakresem testowania

  ;

  Marie Kondo zyskała wiele uwagi w ostatnich miesiącach, przekonując się, że usuwanie bałaganu może w jakiś sposób posprzątać twoje życie. GIST: Oczyść przedmioty, których nie używasz regularnie i trzymaj się tylko rzeczy, które „wywołują radość”. Może to zabrzmieć chwytliwie, ale rosnąca część badań sugeruje, że może być na czymś.

  Dlaczego na boksowe badania

  Większość z nas zgadza się, że posiadanie zbyt wielu rzeczy Wokół może sprawić, że poczujemy się źle. Niekończący się strumień śmieci-i cennych rzeczy-gromadzący się wokół ciebie może sprawić, że poczujesz się niespokojny, a nawet przygnębiony. Może nawet zakłócać twoją zdolność do wykonania zadania.

  Dowiedz się, dlaczego cały ten bałagan może siać spustoszenie w swoim życiu – i co możesz z tym zrobić:

  1. Zwiększa stres: ciągłe mnóstwo przedmiotów w dziedzinie widzenia może zwiększyć poziomy hormonu stresu.

  Co robić: odbieraj swoje rzeczy. Zdecyduj się na miejsce dla każdego przedmiotu i poświęć 10 minut na koniec każdego dnia, aby odłożyć rzeczy.

  2. Kłóca twoją zdolność do skupienia się: w dowolnym momencie twój mózg musi przetwarzać jednocześnie tysiące informacji. Nie daj mu więcej rzeczy do zużycia. Jeśli twoje biurko jest wyposażone w dokumenty, foldery i nieotwarte pocztę, trudno jest pozostać na zadaniu. Ta sama zasada dotyczy twojego obszaru roboczego cyfrowego. Jeśli masz kilka okien otwartych na komputerze lub poruszasz się po e -mailu podczas pisania raportu, ryzykujesz przytłoczeniem umysłu.

  Co robić: zorganizuj przestrzeń przed próbą pracy w tym. Nie spiesz się, robiąc to i bądź celowy, jak organizujesz swoją przestrzeń.

  3. Może sabotować sen: większość Amerykanów ma problemy z zalecanym snem od 7 do 9 godzin. Badania sugerują, że posiadanie zbyt dużej ilości rzeczy w Twojej przestrzeni może wpłynąć na jakość twojego zamkniętego oka.

  Co robić: nawet jeśli nie możesz powstrzymać bałaganu z domu, przynajmniej trzymaj go z daleka od z daleka Twoja sypialnia. Upewnij się również, że ustalą kojącą rutynę snu. Weź ciepłą kąpiel, medytuj przez 15 minut lub przeczytaj skromnie angażujące – ale niezbyt trudne – w miękkiej oprawie.

  4. Może to sprawić, że będziesz zepsuty: kiedy wchodzisz do domu i widzisz rozrzucone rzeczy, twoja samoocena może trafić. Możesz czuć się zdezorganizowany, zdezorientowany, a nawet winny, że nie pozbyłeś się rzeczy, których nie potrzebujesz.

  Co robić: rozpoznaj, że Twoja przestrzeń cię nie definiuje, ale planuj odrzucić i zacząć od Elementy, które nie przynoszą ci radości.

  Obsługuj swoją przestrzeń

  Każdy, kto ma biurko ułożone w plikach lub szafę, która wylała się do sypialni, wie, że bałagan nie jest T Po prostu fizyczny uciążliwość może również mieć efekty emocjonalne. Prawie każdy obiekt może pogłębiać emocje – dobre i złe.

  Dobra wiadomość: pozbycie się bałaganu jest łatwe do zrobienia. Po prostu porzuć wszystko, co nie sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Chociaż wykonanie pracy może być trudne, jeśli jesteś w tym metodyczny, możesz być zaskoczony tym, jak szybko możesz posprzątać swój akt – i jak dobrze się czujesz. Kilka strategii:

  • Plan: Pracuj razem jako rodzina, aby usunąć bałagan. Poproś każdego członka rodziny o wybranie wyznaczonej przestrzeni do zorganizowania. Następnie spraw, aby utrzymywał to romans rodzinny.
  • Rozbij to, co możesz: jeśli nie używasz przedmiotu lub jeśli nie chcesz, pozbądź się go. Jeśli używasz tylko od czasu do czasu, znajdź miejsce do niego w wysokiej lub niskiej szafce lub szafie, aby zwolnić miejsce w łatwym dostępie do rzeczy, których używasz każdego dnia.
  • Utwórz przestrzeń: Zachowaj przedmioty W wyznaczonych miejscach, abyś mógł znaleźć to, czego potrzebujesz, gdy potrzebujesz. Użyj zamkniętych przestrzeni, takich jak szuflady lub szafki, aby nie musisz patrzeć na bałagan.
  • Oczyści, jak idziesz: jeśli wyciągniesz coś z wyznaczonej przestrzeni, odłóż go z powrotem, gdy tylko skończysz.

  Pamiętaj, że jakość rzeczy, które utrzymujesz (to znaczy, jak się czujesz) ma tak samo wpływ na twoje zdrowie, jak ilość zgromadzonych rzeczy. Jeśli coś sprawia, że ​​czujesz się źle, zadaj sobie pytanie, dlaczego się na to trzymasz.

  Aby znaleźć rhino gold gel review lekarza lub terapeutę w Henry Ford, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800-Henryford (436-7936 ).

  Chcesz więcej porad dotyczących dobrego samopoczucia? Subskrybuj dziś, aby otrzymywać cotygodniowe e -maile.

  Kategorie: Feelwell

  Tagi: Behawioral Health, Kimberlydawn Wisdom, podstawowa opieka

  ;

  Dla niektórych rodziców może wydawać się niemożliwe, aby ich nastolatek spożywał alkohol, ale w rzeczywistości wielu. Według American Academy of Pediatrics prawie 80 procent seniorów szkół średnich spożywało alkohol. Niezależnie od tego, czy jesteś zaniepokojony tą statystyką, czy czujesz, że jest to „tylko alkohol”, wszyscy rodzice powinni pamiętać, że alkohol jest szkodliwy.

  Picie alkoholu w latach nastoletnich może wpłynąć na rozwój i rozwój dziecka. Przy cięższym piciu wykazano nawet, że występują nawet nieodwracalne zmiany w mózgu. Niektórzy eksperci uważają, że alkohol jest lekiem bramkowym, który może otworzyć drzwi do poważniejszych problemów związanych z nadużywaniem substancji i ryzykownych zachowań, takich jak:

  • Pijana jazda
  • Walki
  • Aktywność seksualna

  Dlaczego nastolatki piją?

  Istnieje wiele powodów, dla których nastolatki decydują się na picie. Zrozumienie przyczyn jest ważnym pierwszym krokiem w kierunku zapobiegania. Przyczyny mogą obejmować:

  Potrzeba dopasowania się do przyjaciół, którzy już zaczęli pić

  • Curiosity
  • Picie jako „rytuał przejścia” do „Fase” do dorosłość
  • Aby zrelaksować się lub zwiększyć swoją pewność siebie

  Po zrozumieniu, dlaczego Twoje dziecko może pić, musisz pracować, aby powstrzymać dziecko przed myśleniem lub poczuciem picia jest odpowiedzią na każdy problem. Przede wszystkim rodzice powinni być źródłem pewności siebie dla swojego dziecka. Im lepsze twoje dziecko czuje o sobie, tym bardziej prawdopodobne jest, że staną na presji rówieśniczej. Inną rzeczą, którą rodzice powinni zrobić, jest poznanie przyjaciół dziecka. Kilka innych sugestii to:

  • Upewnij się, że Twoje dziecko jest zawsze pod nadzorem rodzicielskim, czy to przez Ciebie, czy rodzic. alkohol zostanie podany (jeśli te informacje są znane).
  • Porozmawiaj z dzieckiem o alkoholu i szkodliwych konsekwencjach nadmiernego spożywania.
  • Naucz swojego dziecka zdrowych sposobów radzenia sobie z ich emocjami.

  Jak poważne jest picie mojego nastolatka?

  Istnieje kilka różnych faz, w którym możesz się spieszyć, picie nastolatka. Dla większości nastolatków ich doświadczenie ogranicza się do pierwszego etapu. Są jednak nastolatki, które rozwijają poważne problemy z alkoholem. Poniżej znajdź etapy:

  • Eksperymentacja: Podczas tej fazy picie nastolatka jest napędzane głównie przez presję rówieśniczą lub pomysł, że po prostu „robią to dla zabawy”. W tej fazie zwykle nie ma zauważalnych zmian w zachowaniu, gdy twój nastolatek nie pije.
  • Aktywnie szuka: jeśli twój nastolatek wpadnie w tę fazę, używa alkoholu, aby poczuć się lepiej w czasach stresu . Nie ograniczają już spożywania alkoholu na weekendy i możesz zauważyć zmiany w ich zachowaniu, w tym: spędzanie więcej czasu; różni przyjaciele; Brak energii lub zmian w ich pielęgnacji. Pamiętaj, że tylko dlatego, że twoje dziecko wykazuje te zmiany, nie oznacza to, że nadużywa alkoholu.
  • Zabezpieczenie: w tym momencie twój nastolatek straci kontrolę nad ich spożywaniem alkoholu i możesz zacząć zacząć Zwróć uwagę na brak alkoholu w twoim domu. To najpoważniejsza faza. Jeśli uważasz, że picie nastolatka pasuje do tej fazy, powinieneś porozmawiać z pediatrą o tym, jakie opcje ma twoje dziecko na leczenie.

  Jeśli nie jesteś pewien, jak rozpocząć rozmowę z dzieckiem na temat alkoholu, Porozmawiaj ze swoim pediatrą. Zadzwoń pod numer 1-800-Henryford (436-7936) lub udaj się na Henryford.com, aby umówić się na spotkanie.

  Kategorie: Parentwell

  Tagi: Dr. Stacy Leatherwood Cannon, Pediatrics

  Skontaktuj się

  Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

  Marsha Ray, e-mail koordynatora programu: [e-mail chroniony] Telefon: (313) 916-7952 Faks: 313-916-8857

  Henry Ford Hospital Department of Radiology 2799 W. Grand Blvd. Detroit, Michigan 48202

  Jeśli chcesz skontaktować się z obecnymi stypendystami lub absolwentami, napisz do Marshy.

  Uzyskaj opiekę, której potrzebujesz

  Już pacjentem Henry Forda?

  Aby uzyskać najlepsze doświadczenie, istniejący pacjenci z Henry’ego Forda mogą poprosić o wizyty w samoziarnisce za pośrednictwem Henry’ego Forda Mycharta. Zaloguj się do MyChart

  Jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub idź do najbliższej izby przyjęć. Procesy Henry’ego Forda mają osobne obszary opieki dla osób z objawami Covid-19.

  Inne opcje opieki

  • harmonogram online
  • Kliniki chodzenia lub pilnej opieki
  • Wizyty wideo na żądanie
  • Zaplanowane wizyty wideo

  Testowanie Covid

  Henry Ford oferuje tylko testy Covid dla uznanych pacjentów, którzy zostali skierowani do testowania przez lekarza. Wiele lokalizacji w Michigan oferuje wygodne, bezpłatne testy. Znajdź blisko siebie witrynę testową Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

  Poproś o nową wizytę pacjenta

  Z powodu braków personelu, doświadczamy opóźnień w planowaniu wizyty. Doceniamy twoją cierpliwość. Użyj MyChart, aby zaplanować i poprosić o spotkania na najkrótszy czas oczekiwania. Możesz także wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić:

  • Pacjenci z południowo-wschodniej Michigan: (800) 436-7936
  • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800
 • Czy byłeś kiedyś w lokalizacji Henry’ego Forda? * Powód spotkania * Imię specjalność * Imię lekarza (jeśli jest znane) Preferowane daty i czas Preferowany Lokalizacja * Inne lokalizacja Imię * Nazwisko * Data urodzenia Wpisz MM/DD/ROYY Format * Adres * Miasto * Stan/Prowincja * Kod zip/kod pocztowy/ Kod pocztowy * Telefon * E -mail * Nazwa ubezpieczenia i numer subskrybenta * Nazwa kontaktu Uwierzytelnianie żądanieconnect.FORM PATHER.HC4__MOSTRECENTLEADSOURCE__C PATH.LEADSOURCE HC4__inquiry__c.hc4__subject__c HC4__inquiRY__

  Zostanie dawcą komórek macierzystych jest poważnym zobowiązaniem.