Google Зобовязалася Підтримувати Нову Мову Програмування Kotlin

На часі дізнатися про подальші плани корпорації стосовно цієї мови програмування. Процес, за допомогою якого серіалізуются об’єкти запису, не може бути кастомізованим. Будь-які методи writeObject, readObject, readObjectNoData, writeExternalі readExternal, певні класи записів, ігноруються під час серіалізації і десеріалізації. Згенеруваний байт-код для записів Java не залежить від кількості властивостей.

  • Тому записи не можуть розширити будь-який інший клас, оскільки Java не допускає множинного спадкоємства.
  • Будь-які методи writeObject, readObject, readObjectNoData, writeExternalі readExternal, певні класи записів, ігноруються під час серіалізації і десеріалізації.
  • Наш додаток може скористатися перевагами цього поліпшення без перекомпіляції.
  • Розроблену «корпорацією добра» мову програмування вже можна використовувати для написання Android-додатків.
  • Тому JVM може застосовувати всілякі оптимізації, поки ми уникаємо «повільного шляху», наскільки це можливо.

Kotlin — це нова мова програмування, створена компанією JetBrains. Пакет із розробки програм є офіційним інструментом Google. Подібно до Java, яка є мовою за замовчуванням для розробки Android, ця мова програмування працює на JVM (віртуальній машині Java).

Оголошення Класу

Тому записи не можуть розширити будь-який інший клас, оскільки Java не допускає множинного спадкоємства. Записи у новій версії Java забезпечують компактний синтаксис для оголошення класів. Давайте вивчимо байт-код і порівняємо з реалізаціями аналогів в Kotlin і Scala. Незважаючи на те, що в даний час вони обмежені в плані функціональності (в порівнянні з тим, що пропонують Kotlin або Scala), реалізація є надійною.

Де використовується Котлін

Серіалізовані записи – це послідовність значень, отриманих з компонентів записів. Наш додаток може скористатися перевагами цього поліпшення без перекомпіляції. Більш ефективний, так як JVM може повністю бачити всі виклики. Тому JVM може застосовувати всілякі оптимізації, поки ми уникаємо «повільного шляху», наскільки це можливо. Якщо SerialVersionUID класу не оголошений явно, він дорівнює 0L.

Java Records Не Музичний Лейбл, А Розширення Можливостей Мови

Чим більше властивостей в нашому класі даних, тим довше байт-код і більше час запуску. Коли JVM бачить викликаєму динамічну інструкцію, він викликає https://wizardsdev.com/ спеціальний статичний Bootstrap Method. Даний метод – це фрагмент коду Java, який використовується для підготовки фактичної логіки до виклику.

Розроблену «корпорацією добра» мову програмування вже можна використовувати для написання Android-додатків. Офіційна підтримка Google стане величезним стимулом для її подальшого розвитку, переконані в компанії. Нова мова додає безліч функцій, чистіший синтаксис, ідеї з функціонального програмування та інші удосконалення в Java.

Завтра Снова Будет Много Интересного Заходите Ещё :

Та ще кілька функцій, заснованих на цій однорядковій схемі. Широко використовується в динамічних JVM-based мовах, наприклад, JRuby. Та автоматично згенерований вакансія Android Розробник конструктор, який приймає всі компоненти в якості своїх аргументів. Гіперпосилання на першоджерело при використанні матеріалів Na chasi є обов’язковим.

Де використовується Котлін